Te vroeg geboren zoontje van Douwe Bob en Anouk overleden: ‘Onze lieve, kleine Gabriël’
30 december 2024 · 21:43
Update: 30 december 2024 · 22:02
Diep verdrietig nieuws voor zanger Douwe Bob en zijn vrouw Anouk. Het jongetje dat ze verwachtten, werd op maandag 30 december stilgeboren. “Het zou een lentekindje worden, maar het bleek een winterengeltje te zijn,” schrijft de zanger.
Op Instagram deelt Douwe Bob een foto met een afdruk van de handjes en voetjes van zijn zoontje. “Onze lieve, kleine Gabriël. Geboren en overleden op 30-12-2024.” Veel mensen betuigen hun meeleven met het echtpaar en wensen hen veel sterkte toe.
(Tekst gaat verder onder het Instagram-bericht)
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
In mei 2022 kregen Anouk en Douwe Bob al samen een zoontje, Elias. Later dat jaar vroeg hij haar ten huwelijk en in 2024 trouwden ze. Bij twee andere vrouwen werden in december 2021 twee dochters geboren, Bobby Lou en Ziggy.
Meest gelezen
- Het broertje van Daphne en Nina verongelukt op de zorgboerderij: 'Mijn vader zei dat er iets verschrikkelijks was gebeurd'
In de uitzending van 'Ik mis je'
Het broertje van Daphne en Nina verongelukt op de zorgboerderij: 'Mijn vader zei dat er iets verschrikkelijks was gebeurd'
- Job Knoester in De Kist: 'De dag na het afscheid van ons zoontje ging ik weer aan het werk'
Fragment gemist
Job Knoester in De Kist: 'De dag na het afscheid van ons zoontje ging ik weer aan het werk'
- Gerda verloor haar zoon: ‘Ik was altijd bang dat dit zou gebeuren…’
Gerda verloor haar zoon: ‘Ik was altijd bang dat dit zou gebeuren…’
Lees ook
- Blog Monique | Nu zijn vader er niet meer is, is Matteo’s oudste broer zijn rolmodel
Blog Monique | Nu zijn vader er niet meer is, is Matteo’s oudste broer zijn rolmodel
- Barry Atsma verloor zijn broer Rimmert aan corona
'Dankzij hem leg ik makkelijk contact en oordeel ik niet zo snel'
Barry Atsma verloor zijn broer Rimmert aan corona
- Gerda verloor haar zoon: ‘Ik was altijd bang dat dit zou gebeuren…’
Gerda verloor haar zoon: ‘Ik was altijd bang dat dit zou gebeuren…’