Zondag 23 augustus 2020, 8:55 uur op TV
16 augustus 2020 · 11:05
Update: 5 februari 2025 · 15:48
Dianta en Edo Post Uiterweer
Na een voorspoedige zwangerschap en geboorte zijn Edo en Dianta Post Uiterweer de koning te rijk met hun zoon Jort. Maar dan slaat hun geluk om in complete wanhoop. Jort heeft een ernstige verdraaiing in de darmen en overlijdt als hij drie dagen oud is.
Jan Broer
Bij het graf van zijn ouders vertelt Jan Broer over het grote contrast tussen zijn krachtige vader en zijn psychisch zwakke moeder. Als zijn vader plotseling overlijdt, maakt Jan zich zorgen over zijn moeder. Ze leeft toch nog vijfentwintig jaar.
Ivonne van Vugt
Ivonne is zwanger van haar derde kind als haar moeder onverwacht overlijdt. Ivonne wil geen rouwende moeder zijn, dus parkeert ze haar verdriet en gaat door voor haar gezin. 25 jaar later als haar broer overlijdt, komt het weggestopte verdriet om het verlies van haar moeder in alle hevigheid boven.
Deze gesprekken werden eerder uitgezonden op 19 mei 2019 of 27 oktober 2018.
Meest gelezen
- Yolanda en Martin verloren hun dochter Whitney (26) aan borstkanker
‘Whit, ik doe net of je op reis bent’
Yolanda en Martin verloren hun dochter Whitney (26) aan borstkanker
- Yvonne en Marianne raken bevriend op de begraafplaats: ‘Ze begreep mijn worstelingen die andere vriendinnen niet snapten’
Vriendschap uit rouw
Yvonne en Marianne raken bevriend op de begraafplaats: ‘Ze begreep mijn worstelingen die andere vriendinnen niet snapten’
Lees ook
- 'Ik mis je' zoekt: freelance schrijvers met lef en invoelingsvermogen
'Ik mis je' zoekt: freelance schrijvers met lef en invoelingsvermogen
- Blog Jurgen | 'Luna was als een koningin in haar rolstoel'
Jurgen mist zijn dochter
Blog Jurgen | 'Luna was als een koningin in haar rolstoel'