
Zondag 18 juni 2017, 8:55 uur op TV
14 juni 2017 · 08:55| Leestijd:1 min
Update: 21 februari 2025 · 13:34
Heleen Bergwerff
Zeventien jaar geleden overleed de dochter van Heleen Bergwerff aan de gevolgen van een aanrijding. Gedy is sinds dit jaar langer overleden dan ze heeft geleefd. Heleen vertelt aan presentatrice Hella van der Wijst wat de tijd met haar verdriet heeft gedaan.
Janny de Vries
Tjerk, de man van Janny, overlijdt na een kort ziekbed aan slokdarmkanker. In hun lange huwelijk zijn ze beiden tot bloei gekomen. Voor Janny is er nu een grote leegte. Waar vindt ze troost nu ze niet meer de eerste is in iemands leven?
Meest gelezen
- Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
- Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Hoe kom je de feestdagen door, als je net iemand bent verloren?
Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
- Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Geloof, hoop en liefde
Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Lees ook
- Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
Verborgen strijd
Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
- Column Jeroen | Hoe we van de laatste kerstdagen met Kasper toch iets moois maakten
Vier keer laatste kerst
Column Jeroen | Hoe we van de laatste kerstdagen met Kasper toch iets moois maakten
- De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’
Ik mis je, vrijdag 19 december, NPO 1
De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’






