Zaterdag 27 juli 2019, 18:10 uur op TV
21 juli 2019 · 14:00
Update: 5 februari 2025 · 11:04
Henk en Joran Schuijn
‘Ga nou niet vragen waarom, want daar krijg je toch geen antwoord op.’ Dat zegt Corrie, de vrouw van Henk en de moeder van Joran Schuijn. Ondanks de zware behandelingen die ze voor haar borstkanker moet ondergaan, blijft Corrie tot het eind toe positief en zorgzaam. Toch komt de waarom-vraag bij Henk weer in alle hevigheid naar boven als ze overlijdt.
Rita Nijhuis
Op een stralende dag staat er een agent voor de deur van Rita Nijhuis met de verscheurde agenda van haar dochter Saskia bij zich. Op weg naar school is Saskia onder een trein gekomen. Ook al is het eenentwintig jaar geleden, het verdriet van Rita is er niet minder om. Wel heeft zij er op een bijzondere manier mee leren omgaan.
Joke Bosink
‘Ik ben met een geweldige man getrouwd geweest. Alleen is er een stukje van zijn laatste levensfase dat ik moet deleten.’ Dat vertelt Joke Bosink over Herman, haar zachtaardige, integere man. Door langdurig medicijngebruik veranderde zijn karakter op het laatst en dat deed Joke veel pijn.
Dit is een herhaling van de uitzending van Ik mis je op 1 december 2018.
Meest gelezen
- ‘Als je iemand tegenkomt, ga ervoor’ - Frouckje vond opnieuw de liefde
Liefde tijdens rouw
‘Als je iemand tegenkomt, ga ervoor’ - Frouckje vond opnieuw de liefde
- Maud zag haar grote zus veranderen van spontane meid naar sombere vrouw
‘Iedere keer kwam ik jankend bij haar vandaan’
Maud zag haar grote zus veranderen van spontane meid naar sombere vrouw
- Paulina mist haar vriend Martin Brozius: ‘Als ik wist dat hij zo zwak was, dan was ik natuurlijk naar hem toe gegaan’
In de uitzending
Paulina mist haar vriend Martin Brozius: ‘Als ik wist dat hij zo zwak was, dan was ik natuurlijk naar hem toe gegaan’
Lees ook
- Franka verliest plots haar dochter (22): ‘Dat vind ik het ergste: dat Sanne alleen was’
Van gewone dag naar nachtmerrie
Franka verliest plots haar dochter (22): ‘Dat vind ik het ergste: dat Sanne alleen was’
- Maud zag haar grote zus veranderen van spontane meid naar sombere vrouw
‘Iedere keer kwam ik jankend bij haar vandaan’
Maud zag haar grote zus veranderen van spontane meid naar sombere vrouw
- Een nieuwe liefde na rouw: ruimte voor verdriet én verlangen
Mag dat wel, opnieuw verliefd worden of is het te vroeg?
Een nieuwe liefde na rouw: ruimte voor verdriet én verlangen
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.