
Zaterdag 27 juli 2019, 18:10 uur op TV
21 juli 2019 · 14:00| Leestijd:2 min
Update: 5 februari 2025 · 11:04
Henk en Joran Schuijn
‘Ga nou niet vragen waarom, want daar krijg je toch geen antwoord op.’ Dat zegt Corrie, de vrouw van Henk en de moeder van Joran Schuijn. Ondanks de zware behandelingen die ze voor haar borstkanker moet ondergaan, blijft Corrie tot het eind toe positief en zorgzaam. Toch komt de waarom-vraag bij Henk weer in alle hevigheid naar boven als ze overlijdt.
Rita Nijhuis
Op een stralende dag staat er een agent voor de deur van Rita Nijhuis met de verscheurde agenda van haar dochter Saskia bij zich. Op weg naar school is Saskia onder een trein gekomen. Ook al is het eenentwintig jaar geleden, het verdriet van Rita is er niet minder om. Wel heeft zij er op een bijzondere manier mee leren omgaan.
Joke Bosink
‘Ik ben met een geweldige man getrouwd geweest. Alleen is er een stukje van zijn laatste levensfase dat ik moet deleten.’ Dat vertelt Joke Bosink over Herman, haar zachtaardige, integere man. Door langdurig medicijngebruik veranderde zijn karakter op het laatst en dat deed Joke veel pijn.
Dit is een herhaling van de uitzending van Ik mis je op 1 december 2018.
Meest gelezen
- Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
Verborgen strijd
Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
- Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Hoe kom je de feestdagen door, als je net iemand bent verloren?
Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
- Wat zet ik op de kerstkaart? 6 tips
Wat schrijf je aan iemand die rouwt?
Wat zet ik op de kerstkaart? 6 tips
Lees ook
- Astrid Holleeder over de dood van haar moeder: ‘Terwijl ik ondergedoken zat, moest ik voor haar blijven leven’
De Kist, aflevering 16, 29 december
Astrid Holleeder over de dood van haar moeder: ‘Terwijl ik ondergedoken zat, moest ik voor haar blijven leven’
- Mirah houdt de hand van haar stervende vader vast: ‘Hij glimlachte en blies zijn laatste adem uit’
Ik mis je, vrijdag 28 december, Lichtjes in het donker
Mirah houdt de hand van haar stervende vader vast: ‘Hij glimlachte en blies zijn laatste adem uit’
- Frederique Spigt schrijft ontroerend lied voor haar stervende moeder: ‘De dood is soms een bevrijding’
De Kist, aflevering 15, Kerstspecial
Frederique Spigt schrijft ontroerend lied voor haar stervende moeder: ‘De dood is soms een bevrijding’






