Zaterdag 16 mei 2020, 19:20 uur op TV
10 mei 2020 · 15:00
Update: 5 februari 2025 · 15:43
Marc van der Seijs
Als de moeder van Marc van der Seijs dementeert, komt zijn overleden vader in haar verbeelding weer tot leven. Dit confronteert Marc met het verlies van zijn vader, die 25 jaar geleden is overleden. Zijn vader was zijn maatje, zijn allerbeste vriend, maar hij toonde nooit zijn emoties. Marc lijkt op hem, maar hij heeft ondertussen wél zijn emotionele kant ontwikkeld.
Dave en Betty Mazereeuw
‘Elke morgen als we wakker worden, gaan we de strijd weer aan. De strijd om het leven weer op te pakken.’ Dat vertellen Dave en Betty Mazereeuw. In 2018 komt hun dochter Laurie (19) met haar auto op de verkeerde weghelft terecht. Ze botst frontaal tegen een vrachtwagen. Voor Dave en Betty is dit een nachtmerrie die in hun ziel gegrift staat. Hoe kun je dan nog getroost worden?
Anne Tiemensma
‘Anne, je bent het waard om je leven te leven. Ga het doen zoals jij het wil, want dat doe je hartstikke goed!’ Deze levensles geeft de moeder van Anne Tiemensma haar dochter nog mee. Annes moeder overlijdt in januari 2019 aan de gevolgen van een zeldzaam virus dat haar lichaam steeds verder verlamt. Lukt het Anne om haar leven weer op te pakken na dit grote verlies?
Meest gelezen
- Wims dochter is vermoord: 'Hij heeft niet alleen Sanne van het leven beroofd, ook ik ben mijn leven kwijt'
Wims dochter is vermoord: 'Hij heeft niet alleen Sanne van het leven beroofd, ook ik ben mijn leven kwijt'
- Henny’s partner overlijdt onverwachts: ‘Ik slaakte een oerkreet toen ik het nieuws hoorde’
Henny’s partner overlijdt onverwachts: ‘Ik slaakte een oerkreet toen ik het nieuws hoorde’
- ‘Dat gevoel van: we waren er niet, daar heb ik nog steeds last van’
‘Dat gevoel van: we waren er niet, daar heb ik nog steeds last van’
Lees ook
- Blog Jurgen | ‘Ik ben hier nog niet klaar, maar zie uit naar het weerzien met Luna’
Blog Jurgen | ‘Ik ben hier nog niet klaar, maar zie uit naar het weerzien met Luna’
- Liefde na verlies: Hoe Jolanda en Gijs steun en een nieuw begin vonden na ALS
Liefde na verlies: Hoe Jolanda en Gijs steun en een nieuw begin vonden na ALS
- Mis je iemand? Vind steun en begrip in onze gesprekskanalen
Samen delen, luisteren, troosten
Mis je iemand? Vind steun en begrip in onze gesprekskanalen