
De Koffiekan – “Mijn moeder zorgde alleen voor 5 kinderen”
5 mei 2017 · 00:04| Leestijd:2 min
Update: 20 mei 2025 · 11:11
Op hele jonge leeftijd komt Annie, de moeder van Joke van Tol, er alleen voor te staan met vijf jonge kinderen. Hoe ze dit gezin grootbracht met zoveel aandacht en tijd, heeft op Joke een diepe indruk achtergelaten.
Voorbeeld
In deze aflevering van de Koffiekan vertelt Joke aan Hella hoe haar moeder een voorbeeld voor haar is, ook in haar geloof. “Ik zag in mijn dromen dat ze in de hemel was. Ik vroeg: ‘Heb je mijn vader al gezien?'”
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Iedereen krijgt met verlies te maken
De koffiekan van Ik mis je is regelmatig op een begraafplaats ergens in Nederland te vinden. Een logische plek om te praten over het verlies van een dierbare, al is dit niet de enige plaats waar stil gestaan wordt bij gemis. Veel mensen hebben een geliefde verloren en dat dragen ze altijd met zich mee. Overal, waar ze ook gaan. Daarom gaat Hella met de bekende koffiekan de straat op om ‘gewone’ mensen te vragen wie zij missen. Kijk hieronder voor meer afleveringen van ‘De Koffiekan’.
Meest gelezen
- ‘Ga ik dood?’ vraagt Mira (22). ‘Please, je moet vechten,’ zegt de arts
‘Ga ik dood?’ vraagt Mira (22). ‘Please, je moet vechten,’ zegt de arts
- Vijf uitspraken die rouwenden liever niet horen – en wat wél helpt
Wat zeg je tegen iemand die rouwt?
Vijf uitspraken die rouwenden liever niet horen – en wat wél helpt
Lees ook
- Daniëlle dacht dat ze met een gezonde baby naar huis ging: 'Hij leefde maar een paar dagen'
Gezien in Ik mis je op zaterdag 25 oktober op NPO2
Daniëlle dacht dat ze met een gezonde baby naar huis ging: 'Hij leefde maar een paar dagen'
- Samuel zwemt uit zicht en verdwijnt: ‘Ik riep nog dat hij terug moest komen’
Verdwenen – de EO-podcast, aflevering 9, Samuel Boujadi
Samuel zwemt uit zicht en verdwijnt: ‘Ik riep nog dat hij terug moest komen’
- Nathalie verloor haar zus: ‘Ze heeft alles op alles gezet om haar oudste voor de eerste keer naar school te brengen.’
Ik mis je, zaterdag 25 oktober
Nathalie verloor haar zus: ‘Ze heeft alles op alles gezet om haar oudste voor de eerste keer naar school te brengen.’
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.






