
Pas jaren na het overlijden van zijn vader, komt bij Thom Wildeboer de frustratie en het verdriet naar boven
3 december 2017 · 11:57| Leestijd:1 min
Update: 20 mei 2025 · 11:41
Thom Wildeboer: “Ik zat muurvast” Onmacht, dat is wat Thom Wildeboer ervaart als zijn vader onverwacht overlijdt. Hij is net zestien jaar en oudste van zeven kinderen. De dood van zijn vader tekent zijn verdere leven. Als hij in een huwelijkscrisis komt en met zijn vrouw in relatietherapie gaat, zit hij muurvast. Dan pas komt de boosheid en de frustratie over de dood van zijn vader naar boven.
Onmacht, dat is wat Thom Wildeboer ervaart als zijn vader onverwacht overlijdt. Hij is net zestien jaar en oudste van zeven kinderen. De dood van zijn vader tekent zijn verdere leven. Als hij in een huwelijkscrisis komt en met zijn vrouw in relatietherapie gaat, zit hij muurvast. Dan pas komt de boosheid en de frustratie over de dood van zijn vader naar boven.
Meest gelezen
- Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
Verborgen strijd
Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
- Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Hoe kom je de feestdagen door, als je net iemand bent verloren?
Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
- De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’
Ik mis je, vrijdag 19 december, NPO 1
De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’
Lees ook
- Blog Bianca | 'Ik zit naast Rich, maar rijd steeds verder weg van Paul'
Verdwenen in het verleden
Blog Bianca | 'Ik zit naast Rich, maar rijd steeds verder weg van Paul'
- Astrid Holleeder over de dood van haar moeder: ‘Terwijl ik ondergedoken zat, moest ik voor haar blijven leven’
De Kist, aflevering 16, 29 december
Astrid Holleeder over de dood van haar moeder: ‘Terwijl ik ondergedoken zat, moest ik voor haar blijven leven’





