TV | 'Ik kan niet huilen, dat heb ik nooit gedaan'
28 april 2022 · 16:00
Update: 5 februari 2025 · 11:25
In Ik mis je op zaterdag 30 april 2022 praten Arjan en Marleen met Willem, Ad en Christel over rouw, troost en liefde voor wie ze missen.
Willem Bakker
“Ze blijven toch altijd bij je, hè?” zegt Willem Bakker. Ondertussen poot hij prachtig bloeiende begonia’s bij het graf van zijn tweelingzoons en zijn vrouw. Zijn ene zoon is omgekomen door een verdwaalde politiekogel, de andere heeft een hersentumor gekregen en zijn vrouw is overleden aan de ziekte ALS. Willem vindt het moeilijk om te rouwen. ‘Ik kan niet huilen. Dat heb ik nooit gedaan. Ik neem mijn verdriet met me mee.’
Ad en Christel Bogers-van Ham
Ad en Christel Bogers-van Ham kennen elkaar al jaren. Ze zijn schoonzus en zwager. Maar dan verliezen ze allebei hun echtgenoot, die tweeling-broer-en-zus zijn. Eerst helpt Ad zijn schoonzus Christel waar hij maar kan. Een paar jaar later is Christel een buddy voor Ad. Hij belt haar op als hij erdoorheen zit. Onverwacht gebeurt er iets bijzonders tussen hen: de vonk springt over. Ad: “Tijdens onze wandelingen leerde ik haar anders kennen. Ik dacht: ze is wel heel bijzonder.”
- TV | Hans' vrouw overlijdt na 6 jaar ziekte: 'Je weet wel waar het eindigt, maar niet hoe en wanneer'
TV | Hans' vrouw overlijdt na 6 jaar ziekte: 'Je weet wel waar het eindigt, maar niet hoe en wanneer'
- TV | Marjanka verliest plotseling haar man: 'Ik heb de longen uit mijn lijf geschreeuwd'
TV | Marjanka verliest plotseling haar man: 'Ik heb de longen uit mijn lijf geschreeuwd'
Meest gelezen
- Nadja’s man werd vermoord: Op de straatstenen liggen de geboortekaartjes die hij wilde posten
Nadja’s man werd vermoord: Op de straatstenen liggen de geboortekaartjes die hij wilde posten
- Anne verloor haar vader - en maakte een kunstwerk dat je niet meer loslaat
‘Je zit klem. Voor en achter je alleen chaos. Zo voelt verlies’
Anne verloor haar vader - en maakte een kunstwerk dat je niet meer loslaat
- 'Mijn ene tweelingdochter was kerngezond, de ander lag met ongeneeslijke kanker in het ziekenhuis'
Annika verliest haar dochter (11)
'Mijn ene tweelingdochter was kerngezond, de ander lag met ongeneeslijke kanker in het ziekenhuis'
Lees ook
- Blog Rebekka | Sommige dingen waren alleen van mama en mij
'Seizoen 4 van The Crown kijk ik niet af'
Blog Rebekka | Sommige dingen waren alleen van mama en mij
- Vijf ontroerende rouwquotes uit B&B Vol Liefde
Deze deelnemers stonden na verlies weer open voor de liefde
Vijf ontroerende rouwquotes uit B&B Vol Liefde
- 'Mijn ene tweelingdochter was kerngezond, de ander lag met ongeneeslijke kanker in het ziekenhuis'
Annika verliest haar dochter (11)
'Mijn ene tweelingdochter was kerngezond, de ander lag met ongeneeslijke kanker in het ziekenhuis'
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.