
Fragment Rinke Steutel
15 mei 2018 · 16:18| Leestijd:1 min
Update: 20 mei 2025 · 11:15
“We hebben de 15 jaar net niet gehaald,” zegt Rinke Steutel. Vanwege haar trouwdag legt ze een bos rozen neer bij het graf van haar man Wilco.
Rinke legt veertien witte rozen neer voor elk jaar dat ze met hem getrouwd was. De rode roos is voor het komende jaar waarin ze hem moet missen. Kort voor zijn overlijden laat haar stoere Wilco ook een andere kant van zichzelf zien.
Bekijk hier het fragment van Rinke.
Meest gelezen
- Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
- Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Hoe kom je de feestdagen door, als je net iemand bent verloren?
Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
- Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Geloof, hoop en liefde
Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Lees ook
- Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
Verborgen strijd
Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
- Column Jeroen | Hoe we van de laatste kerstdagen met Kasper toch iets moois maakten
Vier keer laatste kerst
Column Jeroen | Hoe we van de laatste kerstdagen met Kasper toch iets moois maakten
- De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’
Ik mis je, vrijdag 19 december, NPO 1
De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’





