Zondag 3 maart 2019, 9:00 uur op TV
24 februari 2019 · 11:00
Update: 5 februari 2025 · 15:42
Kitty van den Ende
Kitty van den Ende en haar man Johan noemen elke avond de namen van hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen in hun gebed. ‘Neem jij het maar over, want ik weet ze niet meer,’ zegt Johan op een avond. De dementie slaat toe.
Nancy Wolting
Martine is het meervoudig gehandicapte zusje van Nancy Wolting. Voor Nancy is het heel normaal om op te groeien met een zusje met beperkingen. De grootste les die Nancy van Martine heeft geleerd, is gewoon te ‘zijn’ en niet te moeten.
Meest gelezen
- Yvonne en Marianne raken bevriend op de begraafplaats: ‘Ze begreep mijn worstelingen die andere vriendinnen niet snapten’
Vriendschap uit rouw
Yvonne en Marianne raken bevriend op de begraafplaats: ‘Ze begreep mijn worstelingen die andere vriendinnen niet snapten’
- Thom (18) overlijdt ondanks zijn ziekte onverwachts: 'Als ouders kun je niet dieper vallen'
In de uitzending
Thom (18) overlijdt ondanks zijn ziekte onverwachts: 'Als ouders kun je niet dieper vallen'
Lees ook
- ‘Mijn moeder werd opnieuw oma, maar zou haar kleinkind nooit leren kennen'
Ilona verloor haar moeder terwijl ze zwanger was
‘Mijn moeder werd opnieuw oma, maar zou haar kleinkind nooit leren kennen'
- Thom (18) overlijdt ondanks zijn ziekte onverwachts: 'Als ouders kun je niet dieper vallen'
In de uitzending
Thom (18) overlijdt ondanks zijn ziekte onverwachts: 'Als ouders kun je niet dieper vallen'