
Zondag 29 september 2019, 8:55 uur op TV
22 september 2019 · 11:00| Leestijd:2 min
Update: 5 februari 2025 · 11:05
Pieter en Christianne Olthof
Pim, de oudste zoon van Pieter en Christianne Olthof, krijgt bij de geboorte een ernstige hersenbloeding. Vanaf de eerste dag is het spannend of hij het overleeft. Na een paar dagen staan ze voor de keuze of de stekker eruit gaat ja of nee. Ze gaan voor het leven. Niet wetend wat er allemaal nog komt.
Anita Dijkmans
‘Moet ík voor jou bidden? Hoe dan?’ Als Leny kanker krijgt, vraagt ze aan haar zus Anita Dijkmans om net als de pater voor haar te bidden. Voor Anita voelt dit heel onwennig. Maar als ze ziet hoeveel vrede en kracht het gebed haar zus geeft, probeert ze het toch. En dat heeft grote impact op het leven van hen allebei.
Tonny Hardeman
‘Ik heb veel mensen om me heen, maar ik ben soms toch alleen,’ zegt Tonny Hardeman. Ze verliest in 2017 haar man Wout na een ziekbed van nog geen twee maanden. In de afgelopen periode leerde ze te genieten van wat er nog is, maar stond ze zichzelf soms ook toe haar bed niet uit te komen en intens te rouwen.
Meest gelezen
- Guusje overlijdt na ongeval met vrachtwagen: ‘Ik zei gewoon gedag, zonder te weten dat het de laatste keer zou zijn’
Nieuwe aflevering Vrienden na het Leven
Guusje overlijdt na ongeval met vrachtwagen: ‘Ik zei gewoon gedag, zonder te weten dat het de laatste keer zou zijn’
- Vera (10) zei het vroeger al: ‘Later word ik hemelmeisje’
Vera (10) zei het vroeger al: ‘Later word ik hemelmeisje’
- Nicole is drager van de ziekte waaraan haar vader overleed: ‘Op jonge leeftijd moest ik al afscheid nemen’
Nicole is drager van de ziekte waaraan haar vader overleed: ‘Op jonge leeftijd moest ik al afscheid nemen’
Lees ook
- Familie Wildeman uit 'Een huis vol' neemt afscheid van Lilly: 'Vaarwel, mijn kleine prinses’
Verlies tijdens zwangerschap
Familie Wildeman uit 'Een huis vol' neemt afscheid van Lilly: 'Vaarwel, mijn kleine prinses’
- Onder één dak, maar ver weg van elkaar: ‘Ik appte hem, maar kreeg geen reactie’
De podcast Verdwenen, aflevering 11, Kevin
Onder één dak, maar ver weg van elkaar: ‘Ik appte hem, maar kreeg geen reactie’
- Irene's moeder wist dat ze zou sterven, maar bleef drie jaar lang het leven vieren
Irene's moeder wist dat ze zou sterven, maar bleef drie jaar lang het leven vieren






