
Zondag 26 januari 2020, 8:55 uur op TV
19 januari 2020 · 11:00| Leestijd:2 min
Update: 5 februari 2025 · 15:42
Pieter en Christianne Olthof
Pim, de oudste zoon van Pieter en Christianne Olthof, krijgt bij de geboorte een ernstige hersenbloeding. Vanaf de eerste dag is het spannend of hij het overleeft. Na een paar dagen staan ze voor de keuze of de stekker eruit gaat ja of nee. Ze gaan voor het leven. Niet wetend wat er allemaal nog komt.
Anita Dijkmans
‘Moet ík voor jou bidden? Hoe dan?’ Als Leny kanker krijgt, vraagt ze aan haar zus Anita Dijkmans om net als de pater voor haar te bidden. Voor Anita voelt dit heel onwennig. Maar als ze ziet hoeveel vrede en kracht het gebed haar zus geeft, probeert ze het toch. En dat heeft grote impact op het leven van hen allebei.
Tonny Hardeman
‘Ik heb veel mensen om me heen, maar ik ben soms toch alleen,’ zegt Tonny Hardeman. Ze verliest in 2017 haar man Wout na een ziekbed van nog geen twee maanden. In de afgelopen periode leerde ze te genieten van wat er nog is, maar stond ze zichzelf soms ook toe haar bed niet uit te komen en intens te rouwen.
Deze aflevering werd eerder uitgezonden op zondag 29 september 2019.
Meest gelezen
- Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
- Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Geloof, hoop en liefde
Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
- Blog Bianca | December: de maand waarin ik mijn man verloor
Nooit meer onbezorgd vieren
Blog Bianca | December: de maand waarin ik mijn man verloor
Lees ook
- Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Hoe kom je de feestdagen door, als je net iemand bent verloren?
Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
- Blog Jurgen | 'Ik voel een klein meisje van negen jaar tegen me aan kruipen'
Fata Morgana
Blog Jurgen | 'Ik voel een klein meisje van negen jaar tegen me aan kruipen'
- Wat zet ik op de kerstkaart? 6 tips
Wat schrijf je aan iemand die rouwt?
Wat zet ik op de kerstkaart? 6 tips






