
Zaterdag 1 april 2017, 18:40 uur op TV
25 maart 2017 · 19:30| Leestijd:2 min
Update: 5 februari 2025 · 11:37
Jasmijn Schiffer
Voor Jasmijn is haar oma als een tweede moeder, die een tijdje voor haar zorgt. De rollen worden omgekeerd als haar oma een beroerte krijgt.
Greetje Emons-Van den Heuvel
Jarenlang hadden Greetje en Harrie een eigen bedrijf en deden ze alles samen. Plotseling overlijdt Harrie in zijn slaap. Hoe blikt Greetje terug op de afgelopen tien jaar zonder Harrie?
Dineke Koolhaas en Joke Hijman
Dineke Koolhaas en Joke Hijman halen herinneringen op bij het graf van hun vader. Het belangrijkste wat hun ouders hen hebben meegegeven? Zorgen voor elkaar!
Albert en Annemarie Bogaard
Albert en Annemarie Bogaard raken in 1999 met hun twee dochters betrokken bij een ernstig ongeval. Dochters Suzan en Inge overlijden ter plekke. Albert raakt vrijwel gelijk in coma en ontwaakt zo’n acht weken later. Annemarie staat voor de onmogelijke opgave om haar man te vertellen wat er is gebeurd.
Meest gelezen
- Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
- Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Geloof, hoop en liefde
Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
- Blog Bianca | December: de maand waarin ik mijn man verloor
Nooit meer onbezorgd vieren
Blog Bianca | December: de maand waarin ik mijn man verloor
Lees ook
- Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Hoe kom je de feestdagen door, als je net iemand bent verloren?
Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
- Blog Jurgen | 'Ik voel een klein meisje van negen jaar tegen me aan kruipen'
Fata Morgana
Blog Jurgen | 'Ik voel een klein meisje van negen jaar tegen me aan kruipen'
- Wat zet ik op de kerstkaart? 6 tips
Wat schrijf je aan iemand die rouwt?
Wat zet ik op de kerstkaart? 6 tips






