Prins Harry huilde niet vaak om dood Diana
27 juli 2017 · 00:26
Update: 5 februari 2025 · 11:47
Prins Harry huilde de afgelopen twintig jaar slechts twee keer om de dood van zijn moeder Diana. Dat vertelt de 32-jarige Britse prins in de ITV-documentaire Diana, Our Mother: Her Life and Legacy.
“Een hoop verdriet moet er nog uit”
Het RD schrijft dat Harry de eerste keer huilde tijdens de begrafenis van Diana op Althorp, wanneer de tweede keer was, zegt de prins niet. “Er is dus nog een hoop verdriet dat eruit moet”, concludeert Harry. Deze zomer is het twintig jaar geleden dat Diana om het leven kwam bij een auto-ongeluk in Parijs.
In de ITV-documentaire Diana, Our Mother: Her Life and Legacy, die maandag wordt uitgezonden, delen William en Harry herinneringen aan hun moeder. Aan de hand van fotoboeken van hun moeder blikken ze terug op haar leven. Eerder deelden de broers online al privéfoto’s uit hun jeugd die ook in de documentaire getoond worden.
Zo zijn de broers op een foto te zien verkleed als politieagenten en zijn er foto’s samen met de in 1977 omgekomen prinses. “Geloof het of niet, maar op deze foto staan wij allebei”, zegt William tegen zijn broer over een specifieke foto in documentaire. “Jij zit in haar buik.”
Therapie
Harry, die pas twaalf jaar was toen Diana in 1997 om het leven kwam, vertelde eerder dit jaar dat hij een therapeut opzocht om het over het gemis van zijn moeder te hebben. Harry was naar eigen zeggen lang depressief en probeerde de emoties over de dood van Diana uit te schakelen. Door zich kwetsbaar op te stellen, laat hij zien dat het juist goed is om over gemis te praten en hulp zoeken oké is.
Lach
Harry zegt dat hij de lach van zijn moeder nog steeds hoort. “Onze moeder was een groot kind. Als iedereen tegen me zegt: ze was zo leuk, geef eens een voorbeeld, is haar lach het enige wat ik kan horen.”
- RTL 4 zendt de documentaire Diana, Our Mother: Her Life and Legacy op zondag 27 augustus om 20.00 uur uit. De documentaire is nu al te zien bij Videoland.
- Bekijk hieronder de trailer van de documentaire.
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- ‘Als je iemand tegenkomt, ga ervoor’ - Frouckje vond opnieuw de liefde
Liefde tijdens rouw
‘Als je iemand tegenkomt, ga ervoor’ - Frouckje vond opnieuw de liefde
- Maud zag haar grote zus veranderen van spontane meid naar sombere vrouw
‘Iedere keer kwam ik jankend bij haar vandaan’
Maud zag haar grote zus veranderen van spontane meid naar sombere vrouw
- Franka verliest plots haar dochter (22): ‘Dat vind ik het ergste: dat Sanne alleen was’
Van gewone dag naar nachtmerrie
Franka verliest plots haar dochter (22): ‘Dat vind ik het ergste: dat Sanne alleen was’
Lees ook
- Blog Rebekka | ‘Mama, ik kan het je niet meer vertellen, maar ik ben afgestudeerd'
Mijlpaal zonder moeder
Blog Rebekka | ‘Mama, ik kan het je niet meer vertellen, maar ik ben afgestudeerd'
- Brenda’s broertje verongelukte: ‘Toen mijn eigen zoon 17 werd, vond ik dat heel spannend’
In de uitzending van Ik mis je
Brenda’s broertje verongelukte: ‘Toen mijn eigen zoon 17 werd, vond ik dat heel spannend’
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.