Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Gedicht | Ik kan heus wel

24 november 2018 · 00:10

Update: 5 februari 2025 · 10:26

‘Ik ben een grote meid, ik kan wel een poosje zonder je’, schrijft Hetty. Maar ook al is ze een volwassen vrouw, er zijn momenten waarop ze haar moeder gewoon nodig heeft.

Ik kan heus wel

Ik kan heus wel een maandje
zonder je. Ik ben een grote meid,
een volwassen vrouw.

Ik kan ook wel twee maanden
zonder je. Een half jaar,
een jaar misschien.

Maar dan komt er onvermijdelijk
dat moment waarop ik je
echt even moet vertellen dat

en ik weet gewoon niet
wat ik dan moet.

Hetty heeft nog veel meer tekeningen en gedichten gemaakt. Deze vind je op haar eigen pagina

Disclaimer

Hetty heeft haar gedichten en tekeningen gebundeld in het boek Of weet je alles al. Deze bundel is te bestellen bij Uitgeverij Palmslag. Dit gedicht is met toestemming van de auteur geplaatst. Kopiëren, verspreiden en elk ander gebruik van deze inhoud is niet toegestaan zonder toestemming van de auteur.

Meest gelezen

Lees ook

Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox

We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.

Lees onze privacyverklaring.