Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Donderdag 30 mei 2019, 8:55 uur (He­mel­vaarts­dag) op TV

26 mei 2019 · 11:00

Update: 5 februari 2025 · 15:50

Ineke Berg – Groeneveld

Ineke Berg heeft met haar moeder een haat-liefde verhouding. Aan de ene kant krijgt ze veel hulp van haar moeder, aan de andere kant botst het ook weleens. Hun liefde wordt intenser als haar moeder een hersenbloeding krijgt en acht jaar in een verpleeghuis verblijft. “Ze mag nu gewoon mama zijn.”

Joyce Kamsteeg

Joyce is bijna zestien jaar als haar moeder borstkanker krijgt. Als oudste dochter neemt ze niet alleen zorgtaken over, maar ze geniet ook extra van de leuke dingen die ze nog met haar moeder kan doen. Bijzonder is het moeder-dochter-weekend waar ze heen gaan. Daar schrijven ze elkaar een brief.

Deze uitzending is een herhaling van de aflevering op 13 mei 2018.

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox

      We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.

      Lees onze privacyverklaring.