Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Zaterdag 28 mei 2016, 18:35 uur op TV

24 augustus 2016 · 17:16

Update: 21 februari 2025 · 13:25

Anne van Mil verloor haar zoontje Jessie aan leukemie, op de jonge leeftijd van vijf jaar. Ze wist al een tijdje dat hij ziek was, maar hoe vertel je een 3-jarige dat hij niet meer beter gaat worden?

Jan van der Veen vertelt aan Arjan liefdevol over ‘zijn’ Annie waarmee hij 57 jaar het leven heeft gedeeld. Het gemis is groot, maar Jan vindt het leven hier nog te mooi om al te verlangen naar een wederzien.

Hella ontmoet Barbara Bosman op een bijzondere plek. Hier herdenkt zij haar man die negen maanden geleden onverwacht overleed tijdens een vakantie.

Hella ontmoet Martine en Murat Karatas op het islamitische gedeelte van een begraafplaats. Ze bezoeken het graf van hun zoontje Yasin. Hij mocht maar 9 weken oud worden. Ze vertellen hoe ontzettend verschillend zij dit grote verlies verwerkten en moeilijk dit was voor hen als ouders.

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox

      We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.

      Lees onze privacyverklaring.