Zaterdag 28 mei 2016, 18:35 uur op TV
24 augustus 2016 · 17:16
Update: 21 februari 2025 · 13:25
Anne van Mil verloor haar zoontje Jessie aan leukemie, op de jonge leeftijd van vijf jaar. Ze wist al een tijdje dat hij ziek was, maar hoe vertel je een 3-jarige dat hij niet meer beter gaat worden?
Jan van der Veen vertelt aan Arjan liefdevol over ‘zijn’ Annie waarmee hij 57 jaar het leven heeft gedeeld. Het gemis is groot, maar Jan vindt het leven hier nog te mooi om al te verlangen naar een wederzien.
Hella ontmoet Barbara Bosman op een bijzondere plek. Hier herdenkt zij haar man die negen maanden geleden onverwacht overleed tijdens een vakantie.
Hella ontmoet Martine en Murat Karatas op het islamitische gedeelte van een begraafplaats. Ze bezoeken het graf van hun zoontje Yasin. Hij mocht maar 9 weken oud worden. Ze vertellen hoe ontzettend verschillend zij dit grote verlies verwerkten en moeilijk dit was voor hen als ouders.
Meest gelezen
- Hans rouwt om zijn vrouw: 'Ik heb de laatste slag van haar hart gehoord'
In de uitzending
Hans rouwt om zijn vrouw: 'Ik heb de laatste slag van haar hart gehoord'
- Thom (18) overlijdt ondanks zijn ziekte onverwachts: 'Als ouders kun je niet dieper vallen'
In de uitzending
Thom (18) overlijdt ondanks zijn ziekte onverwachts: 'Als ouders kun je niet dieper vallen'
- Iris verliest haar dochtertje Sofie: 'Ze was zo ziek, dat ik haar uit liefde moest laten gaan'
Iris mist haar dochter
Iris verliest haar dochtertje Sofie: 'Ze was zo ziek, dat ik haar uit liefde moest laten gaan'
Lees ook
- Arjan en Anemoon maakten een rouwpad
In de natuur krijgt rouw de ruimte
Arjan en Anemoon maakten een rouwpad
- Hans rouwt om zijn vrouw: 'Ik heb de laatste slag van haar hart gehoord'
In de uitzending
Hans rouwt om zijn vrouw: 'Ik heb de laatste slag van haar hart gehoord'