Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Zondag 29 juli 2018, 8:55 uur op TV

22 juli 2018 · 11:00

Update: 5 februari 2025 · 15:45

Rinnie Visser

Rinnie Visser bidt iedere dag om de genezing van haar zusje Nellie, die al vanaf haar 15e jaar in een psychiatrische instelling verblijft. Maar op een dag krijgt ze een telefoontje dat Nellie is overleden. Voor Rinnie is dit een enorme schok die haar geloof aan het wankelen brengt.

Eric Sas

Een Thanksgiving diner organiseren terwijl je moeder op sterven ligt. Dat lijkt tegenstrijdig, maar voor Eric Sas en zijn familie klopt het helemaal. Aan Arjan Lock vertelt hij over deze onvergetelijke avond in 2016.

Deze uitzending van Ik mis je is een herhaling van de aflevering die werd uitgezonden op zondag 8 oktober 2017

Bekijk hier een extra video met Eric Sas

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox

      We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.

      Lees onze privacyverklaring.