Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

Uitgelichte afbeelding

Zondag 25 oktober 2020, 8:55 uur op TV

18 oktober 2020 · 11:00

Update: 5 februari 2025 · 12:06

Hetty Veldjesgraaf

‘Mijn vader heeft ervoor geknokt om iemand te zijn. Maar hij werd pas een mooie man toen hij daarmee stopte,’ vertelt Hetty Veldjesgraaf. Als kind heeft ze niet echt contact met haar hardwerkende, afwezige vader. Daarom gaat ze op latere leeftijd hierover met hem in gesprek. Als hij plotseling overlijdt, kan Hetty zeggen dat hij haar zóveel gegeven heeft dat ze er een heel leven mee verder kan.

Bianca van Diepen

Dries Hofmeijer, de vader van Bianca van Diepen heeft geen vertrouwen in de hartoperatie die hij moet ondergaan. Daarom neemt hij heel bewust afscheid van zijn gezin. Zijn vermoeden wordt waarheid en hij overleeft de operatie niet.

Henk en Joran Schuijn

‘Ga nou niet vragen waarom, want daar krijg je toch geen antwoord op.’ Dat zegt Corrie, de vrouw van Henk en de moeder van Joran Schuijn. Ondanks de zware behandelingen die ze voor haar borstkanker moet ondergaan, blijft Corrie tot het eind toe positief en zorgzaam. Toch komt de waarom-vraag bij Henk weer in alle hevigheid naar boven als ze overlijdt.

Via Ik mis je vond Henk een nieuwe liefde. Hier lees je het bijzondere verhaal. 

      Deel dit artikel:

      Meest gelezen

      Lees ook

      Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox

      We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.

      Lees onze privacyverklaring.