
Zondag 11 oktober 2020, 8:55 uur op TV
5 oktober 2020 · 13:41| Leestijd:2 min
Update: 5 februari 2025 · 12:05
Henk te Winkel
De zwartste dag in het leven van Henk te Winkel is de dag dat hij zijn grote liefde Gerrie wegbrengt naar het verpleeghuis. Rond haar vijftigste krijgt ze de eerste symptomen van dementie. Henk wil alles doen wat in zijn vermogen ligt om haar een zo goed mogelijk leven te geven. Als ze niet meer alleen thuis kan zijn, neemt hij haar zelfs mee naar zijn werk.
Willem Wilbrink
Zijn vader overleed 31 jaar geleden. Zijn moeder vorig jaar, net geen 96 jaar oud. Willem Wilbrink is ervan overtuigd dat zijn vader lang heeft moeten wachten, maar dat zijn ouders nu samen in de hemel zitten. ‘En het rare is: nu mijn moeder is overleden begin ik mijn vader ook steeds meer te missen’.
Jannie Overeem
Jannie Overeem heeft er alles aan gedaan om goed voor haar hulpbehoevende ouders te zorgen. Na hun overlijden overheerst toch een gevoel van tekortschieten. Dan krijgt Jannie een droom waarin haar beide ouders haar lopend tegemoetkomen. Ze brengen een bijzondere boodschap.
Meest gelezen
- Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
- Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Geloof, hoop en liefde
Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
- Blog Bianca | December: de maand waarin ik mijn man verloor
Nooit meer onbezorgd vieren
Blog Bianca | December: de maand waarin ik mijn man verloor
Lees ook
- Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
Geloof, hoop en liefde
Blog Bertine | Daans laatste cadeau draag ik altijd met me mee
- Tijdens de eerste zeventien weken van haar zwangerschap, verliest Jonne beide ouders
Ik mis je, vrijdag 12 december, NPO 1
Tijdens de eerste zeventien weken van haar zwangerschap, verliest Jonne beide ouders





