Zaterdag 5 mei 2018, 18:35 uur op TV
23 april 2018 · 00:25
Update: 5 februari 2025 · 15:48
Jonneke Oskam
Binnen anderhalf jaar verliest Jonneke Oskam haar moeder, haar vader en haar creatieve tante op wie ze heel erg op gesteld is. Het rouwen gaat in fasen, maar wel over drie mensen. Hoe doe je dat? Haar leven wordt helemaal op de kop gezet. Jonneke wordt gedwongen om na te denken over de basis van haar leven.
Esther Ruël Engelman
Wat doet het met een meisje van zes als haar broertje van drie plotseling overlijdt? “Ik dacht dat doodgaan besmettelijk was en dat ik gek werd,” vertelt Esther Ruël Engelman. Juf Natasja zorgt voor een omslag als Esther zo’n twee jaar later lijkt vast te lopen.
Gerrie de Graaf
Gerrie de Graaf kent beide kanten van orgaantransplantatie van nabij. Ze staat zelf voor de moeilijke keuze om de organen van haar zoon te doneren als hij verongelukt. Gerrie weet ook als geen ander hoe groot de nood kan zijn als er een orgaan nodig is. Hoe zijn deze ervaringen van invloed geweest op haar verdriet om haar zoon en haar man?
Meest gelezen
- Tien jaar na haar dood is Joys nog steeds de spil van haar vriendengroep
‘Tranen gelachen, onnozel gedaan en ten slotte het licht uit gedaan’
Tien jaar na haar dood is Joys nog steeds de spil van haar vriendengroep
- Hans Groot verloor zijn vrouw in Mexico: ‘Toen ik bij het ziekenhuis kwam, werd ik tegengehouden’
Hans Groot verloor zijn vrouw in Mexico: ‘Toen ik bij het ziekenhuis kwam, werd ik tegengehouden’
- Pas drie jaar later ontdekt Beau de waarheid over de dood van zijn bonusvader: ‘Hij was de vader die ik nooit gehad heb’
Jojanneke en de sextortiontapes - aflevering 2
Pas drie jaar later ontdekt Beau de waarheid over de dood van zijn bonusvader: ‘Hij was de vader die ik nooit gehad heb’
Lees ook
- Blog Bianca | Wat als ik nóg een afscheid moet overleven?
'Ik zag mijn angst werkelijkheid worden toen Yune flauwviel'
Blog Bianca | Wat als ik nóg een afscheid moet overleven?
- Ellen van der Veer over haar vader Arie: 'Toen stierf papa en ik had geen lied'
Ellen van der Veer over haar vader Arie: 'Toen stierf papa en ik had geen lied'
- 'Glenn wilde niet dood, maar hij wilde dat dit stopte'
Jojanneke en de sextortiontapes - aflevering 3
'Glenn wilde niet dood, maar hij wilde dat dit stopte'
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.