Zaterdag 27 oktober 2018, 18:30 uur op TV
20 oktober 2018 · 19:45| Leestijd:2 min
Update: 21 februari 2025 · 13:38
Francien Daniëls
‘Ik moet even Suuz bellen om te zeggen dat alles goed gegaan is.’ Die gedachte schiet door het hoofd van Francien Daniëls als de begrafenis van haar zus Suzanne net achter de rug is. Dan realiseert ze zich dat dat nooit meer kan. Suzanne is op 36-jarige leeftijd overleden. Francien moet verder zonder haar lieve, sterke, ‘grote’ zus.
Edo en Dianta Post Uiterweer
Na een voorspoedige zwangerschap en geboorte zijn Edo en Dianta Post Uiterweer de koning te rijk met hun zoon Jort. Maar dan slaat hun geluk om in complete wanhoop. Jort heeft een ernstige verdraaiing in de darmen en overlijdt als hij drie dagen oud is.
Hans Taal
Na het overlijden van zijn vrouw besluit Hans Taal te gaan wandelen. Lopen, om het verdriet ruimte te geven en niet af te glijden in depressie. Het wandelen resulteert in een vijf maanden durende pelgrimstocht naar Santiago. Een helende tocht: ‘Het heeft mij geleerd om niet op te geven en door te zetten. Mijn hulp te verwachten van God en ook van mensen die op mijn pad komen.’
Corry Dijkstra
Als Dennis – de man van Corry Dijkstra – ziek blijkt en ontslagen wordt, besluiten ze de rollen om te draaien: Dennis wordt huisvader en Corry gaat fulltime werken. Nu Dennis er niet meer is, is Corry zo dankbaar voor die tijd. ‘De kinderen hebben de kans gekregen om hun vader goed te leren kennen. Hij was er voor hen.’
Meest gelezen
- ‘Haar kamertje was mooi en af. Maar het bleef leeg.’
Uitzending zaterdag 4 oktober om 18.25 uur op NPO2
‘Haar kamertje was mooi en af. Maar het bleef leeg.’
- Je achternaam na het verlies van je partner: ‘Mijn meisjesnaam past bij mijn ‘nieuwe’ ik’
Drie vrouwen over de impact van hun naamkeuze na het verlies van hun partner
Je achternaam na het verlies van je partner: ‘Mijn meisjesnaam past bij mijn ‘nieuwe’ ik’
- Vijf uitspraken die rouwenden liever niet horen – en wat wél helpt
Wat zeg je tegen iemand die rouwt?
Vijf uitspraken die rouwenden liever niet horen – en wat wél helpt
Lees ook
- Miranda’s zoon overlijdt aan hartstilstand na drugsoverdosis: ‘Hij wilde niet verslaafd zijn’
Ik mis je, zaterdag 18 oktober
Miranda’s zoon overlijdt aan hartstilstand na drugsoverdosis: ‘Hij wilde niet verslaafd zijn’
- Karin over de verdwijning van moeder Riek: ‘Iedereen in Enkhuizen denkt dat ze onder de Afsluitdijk ligt’
Verdwenen – de podcast, aflevering 8
Karin over de verdwijning van moeder Riek: ‘Iedereen in Enkhuizen denkt dat ze onder de Afsluitdijk ligt’
- ‘Rouwen voelt als opnieuw leren ademen’
Maya wordt getroost door Taylors Swifts muziek: driejarige Ronan wordt vereeuwigd in nummer
‘Rouwen voelt als opnieuw leren ademen’
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.