Zaterdag 24 november 2018, 18:30 uur op TV
18 november 2018 · 14:00
Update: 5 februari 2025 · 15:46
Pauline Heistein – ten Zeldam
Pauline Heistein-ten Zeldam is 25 jaar als haar moeder geschept wordt door een auto en overlijdt. ‘Mijn moeder was toch een beetje mijn kompas en dat was ik kwijt. Ik was stuurloos. Ineens moest ik op mijn eigen kompas gaan varen.’ Nu Paulines dochter 25 jaar wordt, beseft ze hoe jong ze toen zelf nog was.
Debora Welffer
Zoals elk jaar gaan Debora Welffer en haar man Freddy met hun twee jongste kinderen op vakantie naar zijn geboorteland Sri Lanka. In het vliegtuig krijgt Freddy een hartstilstand. Reanimatie mag niet meer baten en Debora moet haar stoere, charismatische man laten gaan.
Els van der Haak
‘Ik heb veel geleerd van mijn moeder, maar niet om alleen te zijn’, vertelt Els van der Haak. Els en haar moeder zijn erg aan elkaar gehecht. Toch moet ze alleen verder als haar moeder van de trap valt en overlijdt aan haar verwondingen.
Dick en Marjanne Montenberg
In de afgelopen vier jaar wordt het gezin van Dick en Marjanne Montenberg gehalveerd. Dochter en zus Anneloes overlijdt in 2014 aan de gevolgen van kanker, vrouw en moeder Ellen in 2018 aan de ziekte van Alzheimer. Hoe kijken Dick en Marjanne terug op het afscheid van Anneloes die tot op het laatst helder en vol humor was? En van Ellen die al lang niet meer bereikbaar was voor de buitenwereld?[newsletter midrid=S7a1NAUAA39]
Meest gelezen
- Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
Na het verlies van Coen blijft zijn zus Charlotte achter met veel vragen. Ondanks haar verdriet probeert ze de draad weer op te pakken en het leven te omarmen.
Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
- 21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
Gevangen in je eigen lichaam
21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
- Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Sanne Koopman uit 'Op de spoed'
Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Lees ook
- Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
In de uitzending
Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
- De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
Hoe nabestaanden de kist van hun dierbaren vormgaven
De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
- Blog Bianca | 'Wat ik het meest mis, is niet wat mensen denken'
Blog Bianca | 'Wat ik het meest mis, is niet wat mensen denken'
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.