Zaterdag 13 oktober 2018, 18.35 uur op TV
8 oktober 2018 · 19:45
Update: 5 februari 2025 · 15:53
Madelon Rijkers
De 11-jarige Madelon Rijkers vindt het eerst helemaal niets om haar moeder te moeten delen met haar nieuwe partner Frank. Vijf jaar later overlijdt hij aan de gevolgen van kanker. Aan Hella van der Wijst vertelt Madelon hoe Frank uiteindelijk als een vader voor haar is en hoe zijn aanwezigheid haar heeft gevormd.
Gerda Vermeulen
Gerda Vermeulen en haar zus Corrie hebben een hechte band. Corrie is erg zorgzaam en begeleidt Gerda in januari 2016 nog naar het ziekenhuis voor een MRI-scan. Niemand vermoedt op dat moment dat Corrie twee maanden later al zal overlijden.
Yvonne Beeldsnijder
Wanneer haar enige kind en volwassen dochter Mischa ernstig ziek wordt en niet lang meer te leven heeft, strijdt Yvonne Beeldsnijder als een leeuwin. Ze wil haar dochter net als vroeger beschermen tegen alle gevaar van buitenaf, maar weet ook dat het tevergeefs is.
Angela Koster
De zus van Angela Koster is verloskundige, vrouwencoach en in de bloei van haar leven. De schok is groot als ze tijdens het eten van een ijsje in haar favoriete ijssalon neervalt en overlijdt aan een aneurysma in haar hersenstam.
Meest gelezen
- Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
Na het verlies van Coen blijft zijn zus Charlotte achter met veel vragen. Ondanks haar verdriet probeert ze de draad weer op te pakken en het leven te omarmen.
Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
- 21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
Gevangen in je eigen lichaam
21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
- Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Sanne Koopman uit 'Op de spoed'
Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Lees ook
- Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
In de uitzending
Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
- De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
Hoe nabestaanden de kist van hun dierbaren vormgaven
De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
- Blog Bianca | 'Wat ik het meest mis, is niet wat mensen denken'
Blog Bianca | 'Wat ik het meest mis, is niet wat mensen denken'
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.