TV | 'We moesten via facetime afscheid nemen van onze vader'
12 mei 2022 · 16:00
Update: 5 februari 2025 · 09:56
In Ik mis je op zaterdag 14 mei 2022 spreken Arjan en Marleen met Mariëlle, Yolande, Christianne en Jannie over rouw, troost en liefde voor wie ze missen.
Mariëlle, Yolande en Christianne van der Meulen
“We hebben via facetime afscheid van mijn vader genomen. En tegen hem gezegd dat we goed voor onze moeder zouden zorgen,” vertelt Yolande van der Meulen. Met haar zussen Mariëlle en Christianne maakt ze nu het graf van haar ouders schoon. Hun vader is in coronatijd in het ziekenhuis overleden. Gelukkig mocht hun moeder daar nog wel afscheid van hem komen nemen.
Jannie Visser-van den Berg
“Op mijn 27e moest ik een dochtertje verliezen. We mochten maar een half uurtje per dag naar haar toe in het ziekenhuis. Daar heb ik nog steeds last van.” Dat vertelt Jannie Visser-van den Berg (88). Ze staat bij het graf van haar man Cor, die op zijn 89e is overleden. Cor is geen prater. Jannie weet vaak niet wat er in haar man omgaat. Als ze ziet dat hij verdrietig is, geeft ze hem een kus en strijkt ze even over zijn gezicht. Nu is ze na 63 jaar huwelijk alleen. “Naar buiten toe ben ik wel krachtig, maar als ik alleen ben, is er ook veel verdriet.”
TV | Els is zwanger als haar moeder plotseling overlijdt
TV | Els is zwanger als haar moeder plotseling overlijdt‘Bij het klappen van de schuttingdeur denk ik nog steeds: ‘Daar is mama’
‘Bij het klappen van de schuttingdeur denk ik nog steeds: ‘Daar is mama’
Meest gelezen
- Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
Na het verlies van Coen blijft zijn zus Charlotte achter met veel vragen. Ondanks haar verdriet probeert ze de draad weer op te pakken en het leven te omarmen.
Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
- 21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
Gevangen in je eigen lichaam
21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
- Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Sanne Koopman uit 'Op de spoed'
Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Lees ook
- Rinke en Ron vonden elkaar door Ik mis je: 'Ik was verliefd, maar zat ook volop in de rouw'
Nieuwe liefde na verlies
Rinke en Ron vonden elkaar door Ik mis je: 'Ik was verliefd, maar zat ook volop in de rouw'
- Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
In de uitzending
Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
- De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
Hoe nabestaanden de kist van hun dierbaren vormgaven
De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.