
Terugkijken: Facebook-live gesprek Hella en Joke
28 november 2018 · 00:30| Leestijd:2 min
Update: 5 februari 2025 · 10:26
Hella van der Wijst en Joke Verweerd beantwoorden in dit live-gesprek al jouw vragen over: hoe helpt schrijven bij rouw?
Iemand verliezen aan de dood is onbeschrijfelijk. Toch beginnen veel mensen juist dan hun gevoelens, gedachten en ervaringen woorden te geven. Blijkbaar helpen deze ervaringen zowel de schrijvers zelf als degenen die ze lezen.
Ik mis je Facebook live
Auteur Joke Verweerd schreef het boek ‘Troostpleister’ toen ze haar man verloor. Hella van der Wijst heeft het boek ‘Troost’ geschreven dat begin 2019 uitkomt. Zij vertellen tijdens deze live-uitzending over het waarom van deze boeken en wat dit schrijven met hen heeft gedaan.
Tijdens de uitzending konden kijkers vragen stellen aan Joke en Hella. Daaruit ontstond een mooi gesprek met waardevolle adviezen. In de video hieronder kun je dit gesprek terugkijken.
Kijk hier de live uitzending terug
Meest gelezen
- Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
Sven zit naast het ziekenhuisbed van zijn zoon Ossip: 'We moesten kiezen wanneer we de machines zouden uitzetten'
- Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
Verborgen strijd
Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
- Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Hoe kom je de feestdagen door, als je net iemand bent verloren?
Lydia is tijdens de kerst alleen: ‘Normaal vind ik de kerstdagen heel leuk, maar als het zo moet, sla ik ze liever over’
Lees ook
- Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
Verborgen strijd
Bianca’s dochter stapte uit het leven: ‘Elk minieme foutje maakte haar wanhopig’
- Column Jeroen | Hoe we van de laatste kerstdagen met Kasper toch iets moois maakten
Vier keer laatste kerst
Column Jeroen | Hoe we van de laatste kerstdagen met Kasper toch iets moois maakten
- De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’
Ik mis je, vrijdag 19 december, NPO 1
De vakantie van Els en haar zoon eindigt in een nachtmerrie: ‘Ze konden niks meer voor hem doen’




