
Zondag 6 juni 2021, 8:55 uur op TV
30 mei 2021 · 11:00| Leestijd:2 min
Update: 5 februari 2025 · 15:44
Tonny van der Hoek-van Holst
‘Het lastigst vind ik het om ’s morgens uit bed te komen en ’s avonds naar bed te gaan. Op die momenten mis ik mijn man het meest.’ Aan het woord is Tonny van der Hoek-van Holst. Zij is 63 jaar getrouwd geweest met Arie. Haar leven is zó met het zijne verweven. Hoe lukt het haar nu om zonder hem verder te gaan?
Willie Zeldenrust-ten Harkel
‘Ik heb één echootje. Meer niet. Ik heb het kindje niet gezien, niet gevoeld. Ze hebben hem gelijk bij me weggehaald.’ Dat vertelt Willie Zeldenrust-ten Harkel. In 1978 wordt haar zoontje Johannes stil geboren. Haar man begraaft hem samen met de begrafenisondernemer. Maar als Willie een week later zijn grafje wil bezoeken, kan hij het niet meer vinden. Vijftien jaar lang kunnen ze er samen niet over praten. Totdat er iets bijzonders gebeurt.
Dick en Marjanne Montenberg
In de afgelopen vier jaar werd het gezin van Dick en Marjanne Montenberg gehalveerd. Dochter en zus Anneloes overlijdt in 2014 aan de gevolgen van kanker. En vrouw en moeder Ellen overlijdt in 2018 aan de ziekte van Alzheimer. Hoe kijken Dick en Marjanne terug op het afscheid van Anneloes die tot het laatst helder van geest en vol humor was? En van Ellen die al lang niet meer bereikbaar was voor de buitenwereld?
Meest gelezen
- ‘Ga ik dood?’ vraagt Mira (22). ‘Please, je moet vechten,’ zegt de arts
‘Ga ik dood?’ vraagt Mira (22). ‘Please, je moet vechten,’ zegt de arts
- Guusje overlijdt na ongeval met vrachtwagen: ‘Ik zei gewoon gedag, zonder te weten dat het de laatste keer zou zijn’
Nieuwe aflevering Vrienden na het Leven
Guusje overlijdt na ongeval met vrachtwagen: ‘Ik zei gewoon gedag, zonder te weten dat het de laatste keer zou zijn’
Lees ook
- Kasper, je bent nog altijd heel dichtbij
Column Jeroen van Veen | Voor altijd
Kasper, je bent nog altijd heel dichtbij
- Marelle vond haar oerkracht: 'Dit had ik nooit gedaan als mijn zusje niet was overleden'
In ‘Schrijven geeft kracht’ laat Marelle Boersma zien hoe woorden kunnen helpen helen
Marelle vond haar oerkracht: 'Dit had ik nooit gedaan als mijn zusje niet was overleden'
- Nicole is drager van de ziekte waaraan haar vader overleed: ‘Op jonge leeftijd moest ik al afscheid nemen’
Nicole is drager van de ziekte waaraan haar vader overleed: ‘Op jonge leeftijd moest ik al afscheid nemen’
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.







