Zaterdag 17 april 2021, 18:40 uur op TV
11 april 2021 · 15:00
Update: 5 februari 2025 · 15:48
Luuk Klinkert
Jacqueline is ruim 15 jaar de partner en beste vriendin van Luuk Klinkert. In december is het hard werken in hun hotel. Daarom boekt Jacqueline in januari een reis naar de zon. Een week lang genieten ze volop. Op de terugweg van de luchthaven naar huis valt Jacqueline zoals altijd in slaap in de auto. Maar als ze thuiskomen, merkt Luuk dat ze is overleden.
Jolanda Honing en Linda Lauer-Bosselaar
‘Mam, ik ben er!’ riep ik. En toen ging ze,’ vertelt Jolanda Honing over haar moeder Hannie. Samen met haar nicht en beste vriendin Linda haalt Jolanda herinneringen op aan Hannie. Ook al had Hannie een moeizaam leven met depressies, nu missen de twee nichten haar én haar moppermomenten.
Margje de Koning
Margje de Koning staat als trotse dochter bij het graf van haar beide ouders. Ze typeert hen als twee extreem eigenzinnige mensen, die een twee-eenheid vormden. Met haar hilarisch grappige moeder heeft ze altijd kunnen praten. Haar vader heeft ze vaak gemist, omdat hij veel in het buitenland was voor zijn werk. Maar als hij er was, dan eiste ze zijn aandacht, ook al moest ze hem een brief schrijven.
Meest gelezen
- Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
Na het verlies van Coen blijft zijn zus Charlotte achter met veel vragen. Ondanks haar verdriet probeert ze de draad weer op te pakken en het leven te omarmen.
Coen stapt uit het leven, Charlotte zoekt haar weg vooruit
- 21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
Gevangen in je eigen lichaam
21 jaar vocht Freek voor een volwaardig leven – tot het niet meer ging
- Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Sanne Koopman uit 'Op de spoed'
Sanne Koopman verliest haar broertje en haar zoon: ‘Ik ging ervan uit dat ze thuis zouden komen’
Lees ook
- Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
In de uitzending
Binnen drie dagen verliest Carla haar ouders: ‘Ik kwam twee keer te laat om afscheid te nemen’
- De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
Hoe nabestaanden de kist van hun dierbaren vormgaven
De kist en wat hij kan vertellen - van ecokarton tot blues
- Blog Bianca | 'Wat ik het meest mis, is niet wat mensen denken'
Blog Bianca | 'Wat ik het meest mis, is niet wat mensen denken'
Ontvang bemoedigende artikelen & verhalen in je mailbox
We sturen je elke week een selectie van indrukwekkende verhalen en inspirerende artikelen.
Lees onze privacyverklaring.